Korfbal club Doorn

KC Doorn

Mee trainen

De senioren die op zaterdag komen schieten en spelen, hebben soms wel eens binnen gekeken, maar sommigen zullen wel gedacht hebben: wat doen Ton, Angelique, Rob, Peter, Rogier, Arnoud en Meike hier toch altijd? Geen sportkleding maar altijd zweet op het voorhoofd.

Deze KCD’ers in hart en nieren geven ons clubhuis in deze coronatijd een geweldige oppepper. En dat is zwak uitgedrukt. Werken in onze vernieuwde keuken wordt een feest. De ruimte, het licht, de logische indeling, het gebruiksgemak…..Deze ploeg, soms aangevuld met professionele krachten, hoopt binnenkort klaar te zijn en kijkt verlangend uit naar normale tijden met feestelijke trainingen en kostelijke zaterdagen. Zodat jullie allemaal kunnen zien hoe fris en mooi ons clubhuis weer is. Op 13 oktober 2012 hebben we onze accommodatie officieel in gebruik genomen. Na ruim acht jaar zal hij weer helemaal als nieuw aanvoelen.

Klusteam, fantastisch werk en nu al dank namens alle KCD’ers!!