Korfbal club Doorn

KC Doorn

Mee trainen

Commissies

Bestuur
Sybren, Corry, Marco, Olaf, Mees & Petra
Voor alle bestuurszaken zoals: sponsoring, financiën, clubbeleid etc.
bestuur@kcdoorn.nl

Voorzitter
Sybren
Voor een directe link naar onze voorzitter: Sybren van Burken
voorzitter@kcdoorn.nl

Sponsoring
Mees
Alle vragen of verzoeken over sponsoring kunt u hier heen mailen. (Onderdeel van het bestuur)
sponsoring@kcdoorn.nl

Technische commissie
Janneke, Eline, Dorine & Gerina
Organiseren alle korfbal-technische zaken binnen de club zoals: Trainingstijden, teamindelingen, trainers/coaches, contact met de bond en meer.
tc@kcdoorn.nl

Ledenadministratie
Dorine
Bij wijzigingen van gegevens (denk verhuizing) kan je dit doorgeven aan de ledenadministratie. (Onderdeel van de technische commissie)
ledenadministratie@kcdoorn.nl

Oefenwedstrijden
Eline
Alle communicatie over oefenwedstrijden kan via dit kanaal. (Onderdeel van de technische commissie)
oefenwedstrijden@kcdoorn.nl

Wedstrijdsecretariaat
Dorine
Als je een wedstrijd niet aanwezig kan zijn meld je dat even bij Dorine via deze mail of een whatsappje.  (Onderdeel van de technische commissie)
wedstrijdsecretariaat@kcdoorn.nl

Scheidsrechterscoördinator
Eline & Paul
Extra informatie voor externe scheidsrechters kan via dit adres. (Onderdeel van de technische commissie)
scheidsrechters@kcdoorn.nl

Kantinecommissie
Mattijn, Glenn, Rob, Ellorene & Rogier
Verzorgen de schoonmaak, inkoop en het onderhoud van de kantine.
kantine@kcdoorn.nl

Reserveren kantine
Mattijn
Als je de kantine voor eigen gebruik wilt reserveren kan dat via dit adres. (Onderdeel van de kantinecommissie)
reserveren@kcdoorn.nl

Redactie
Evert, Glenn, Jort & Sybren
Beheren de website en social media accounts.
redactie@kcdoorn.nl

Materiaalcommissie
Marco & Gert
Verzorgen het onderhoud en de inkoop van korfbal materiaal.
materiaal@kcdoorn.nl

Ledenwerving
Reina, Lisanne & Arnoud
Organiseren activiteiten met het doel nieuwe leden te werven.
ledenwerving@kcdoorn.nl

Senioren activiteitencommissie
Glenn, Ton, Joyce, Sanne & Michel
Organiseren activiteiten voor de senioren door het jaar heen.
sac@kcdoorn.nl

Junioren activiteitencommissie
Dorine, Eline, Myrthe, Jan, Gert, Kim & Glenn
Organiseren activiteiten voor de jeugd door het jaar heen.
jac@kcdoorn.nl

Actiecommissie
Dorine, Glenn & Gert
Organiseren bijzondere activiteiten.
actiecommissie@kcdoorn.nl

Pinksterkamp commissie
Ellorene, Rogier, Arnoud, Janneke & Petra
Organiseren het jaarlijkse pinksterkamp in Bergeijk.
pinksterkamp@kcdoorn.nl