Korfbal club Doorn

KC Doorn

Mee trainen

Commissies

Bestuur
Rik, Anja, Joline, Marco & Jan Willem
Voor alle bestuurszaken zoals: sponsoring, financiën, clubbeleid etc.
bestuur@kcdoorn.nl

Voorzitter
Rik Bouwhuis
Voor een directe link naar onze voorzitter: Rik Bouwhuis
voorzitter@kcdoorn.nl

Sponsorcommissie
Gert, Marco, Jaap & Michel
sponsoring@kcdoorn.nl

Technische commissie
Janneke, Eline, Dorine, Jort & Sybren
Organiseren alle korfbal-technische zaken binnen de club zoals: Trainingstijden, teamindelingen, trainers/coaches, contact met de bond en meer.
tc@kcdoorn.nl

Ledenadministratie
Dorine
Bij wijzigingen van gegevens (denk verhuizing) kan je dit doorgeven aan de ledenadministratie. (Onderdeel van de technische commissie)
ledenadministratie@kcdoorn.nl

Oefenwedstrijden
Eline
Alle communicatie over oefenwedstrijden kan via dit kanaal. (Onderdeel van de technische commissie)
oefenwedstrijden@kcdoorn.nl

Wedstrijdsecretariaat
Dorine
Als je een wedstrijd niet aanwezig kan zijn meld je dat even bij Dorine via deze mail of een whatsappje.  (Onderdeel van de technische commissie)
wedstrijdsecretariaat@kcdoorn.nl

Scheidsrechterscoördinator
Eline
Extra informatie voor externe scheidsrechters kan via dit adres. (Onderdeel van de technische commissie)
scheidsrechters@kcdoorn.nl

Kascommissie
Reina, Louis & Niels (reserve)
De kascommissie controleert de financiën van de club voor de ALV.

Trainers begeleiding
Jan Willem & Vacature
De trainersbegeleiding houd het niveau van de trainers op peil en organiseert opleidingen en bijscholingen voor de trainers.

Kantinecommissie
Mattijn, Glenn, Rob, Ton, Ellorene & Rogier
Verzorgen de schoonmaak, inkoop en het onderhoud van de kantine.
kantine@kcdoorn.nl

Reserveren kantine
Mattijn
Als je de kantine voor eigen gebruik wilt reserveren kan dat via dit adres. (Onderdeel van de kantinecommissie)
reserveren@kcdoorn.nl

Redactie
Evert, Glenn, Jort & Sybren
Beheren de website en social media accounts.
redactie@kcdoorn.nl

Materiaalcommissie
Gert & Vacature
Verzorgen het onderhoud en de inkoop van korfbal materiaal.
materiaal@kcdoorn.nl

Wervingscommissie
Reina, Merel, Jochem & Arnoud
Organiseren activiteiten met het doel nieuwe leden te werven.
ledenwerving@kcdoorn.nl

Senioren activiteitencommissie
Glenn, Tim, Joyce, David & Michel
Organiseren activiteiten voor de senioren door het jaar heen.
sac@kcdoorn.nl

Junioren activiteitencommissie
Dorine, Eline, Myrthe, Gert & Kim
Organiseren activiteiten voor de jeugd door het jaar heen.
jac@kcdoorn.nl

Actiecommissie
Dorine, Gerina, Glenn & Gert
Organiseren bijzondere activiteiten.
actiecommissie@kcdoorn.nl

Pinksterkamp commissie
Ellorene, Rogier, Arnoud, Janneke & Joyce
Organiseren het jaarlijkse pinksterkamp in Bergeijk.
pinksterkamp@kcdoorn.nl