Korfbal club Doorn

KC Doorn

Mee trainen

Commissies

Bestuur
Rik, Anja, Marco, Johan & Jan Willem
Voor alle bestuurszaken zoals: sponsoring, financiën, clubbeleid etc.
bestuur@kcdoorn.nl

Voorzitter
Rik Bouwhuis
Voor een directe link naar onze voorzitter: Rik Bouwhuis
voorzitter@kcdoorn.nl

Sponsorcommissie
Gert, Marco, Jaap & 2e bestuurslid
sponsoring@kcdoorn.nl

Technische commissie
Janneke, Eline, Dorine, Myrthe, Jort & Sybren
Organiseren alle korfbal-technische zaken binnen de club zoals: Trainingstijden, teamindelingen, trainers/coaches, contact met de bond en meer.
tc@kcdoorn.nl

Ledenadministratie
Dorine
Bij wijzigingen van gegevens (denk verhuizing) kan je dit doorgeven aan de ledenadministratie. (Onderdeel van de technische commissie)
ledenadministratie@kcdoorn.nl

Oefenwedstrijden
Eline
Alle communicatie over oefenwedstrijden kan via dit kanaal. (Onderdeel van de technische commissie)
oefenwedstrijden@kcdoorn.nl

Wedstrijdsecretariaat
Dorine
Als je een wedstrijd niet aanwezig kan zijn meld je dat even bij Dorine via deze mail of een whatsappje.  (Onderdeel van de technische commissie)
wedstrijdsecretariaat@kcdoorn.nl

Scheidsrechterscoördinator
Eline, Jan Willem, Rik
Extra informatie voor externe scheidsrechters kan via dit adres. (Onderdeel van de technische commissie)
scheidsrechters@kcdoorn.nl

Kascommissie
Louis & Niels, Bianca (reserve)
De kascommissie controleert de financiën van de club voor de ALV.

Trainers begeleiding
Niek 
De trainersbegeleiding houd het niveau van de trainers op peil en organiseert opleidingen en bijscholingen voor de trainers.

Kantinecommissie
Mattijn, Glenn, Rob, Ton, Ellorene & Rogier
Verzorgen de schoonmaak, inkoop en het onderhoud van de kantine.
kantine@kcdoorn.nl

Reserveren kantine
Mattijn
Als je de kantine voor eigen gebruik wilt reserveren kan dat via dit adres. (Onderdeel van de kantinecommissie)
reserveren@kcdoorn.nl

Redactie
Glenn, Jort & Sybren
Beheren de website en social media accounts.
redactie@kcdoorn.nl

Materiaalcommissie
Myrthe & Peter
Verzorgen het onderhoud en de inkoop van korfbal materiaal.
materiaal@kcdoorn.nl

Wervingscommissie
Reina, Merel, Jochem & Arnoud
Organiseren activiteiten met het doel nieuwe leden te werven.
ledenwerving@kcdoorn.nl

Senioren activiteitencommissie
Glenn, Tim, Joyce, David & Michel
Organiseren activiteiten voor de senioren door het jaar heen.
sac@kcdoorn.nl

Junioren activiteitencommissie
Dorine, Eline, Myrthe, Gert & Esther
Organiseren activiteiten voor de jeugd door het jaar heen.
jac@kcdoorn.nl

Actiecommissie
Sybren, Niek, Aniek, Allard & Gert
Organiseren bijzondere activiteiten.
actiecommissie@kcdoorn.nl

Pinksterkamp commissie
Ellorene, Rogier, Janneke, Merel, Mees & Joyce
Organiseren het jaarlijkse pinksterkamp in Bergeijk.
pinksterkamp@kcdoorn.nl