Korfbal club Doorn

KC Doorn

Mee trainen

Wat gaat de tijd toch snel! De zaalcompetitie is alweer voorbij. Maar wel met goede resultaten: 3 teams kampioen. De E’s , het 2e en het 4e hebben allemaal taart gegeten. Nogmaals gefeliciteerd met deze kampioenschappen!

De veldcompetitie gaat dus weer beginnen, gezellig weer in onze eigen kantine. We starten dit seizoen wel heel gezellig met een BBQ voor alle vrijwilligers. Op deze manier wil het bestuur iedereen bedanken voor hun inzet. Jullie zijn allemaal geweldig goed bezig voor onze club!

Goed nieuws: het kunstgrasveld heeft de nieuwe belijning gekregen, zoals voorgeschreven volgens de KNKV.

Meer goed nieuws: Marco en de sponsorcommissie hebben hard gewerkt en diverse sponsors binnengehaald. Hun namen staan vermeld op de website en er hangen weer nieuwe bordjes in de kantine.

In heel veel openbare gebouwen, ziekenhuizen enz. mag nergens meer gerookt worden. Op onze club mag het nog wel, maar let erop! Vanaf nu ten alle tijden; alleen nog achter de kantine bij de rookput.

Om alvast in je agenda te zetten: de algemene ledenvergadering is op 5 juni.