Korfbal club Doorn

KC Doorn

Mee trainen

De eerste trainingen zijn weer begonnen en het Corverstoernooi is gespeeld. Nu gaan we ons richten op de eerste competitiewedstrijden. Naast de eerste wedstrijden komen ook de eerste activiteiten eraan om inkomsten en leden te werven voor onze club. Wij vragen aan de leden en ouders om te helpen bij de activiteiten, zodat we een mooi bedrag binnen kunnen halen voor onze club. Dit kan onder andere door te stemmen op KCD via de Raboclubsupportactie, onze club te promoten tijdens Doorn Doet, loten van de grote clubactie te kopen en te verkopen, drankjes en eten uit te delen bij de Devil’s Trail en mee te doen met de Santa Run. Hieronder op een rij wanneer de activiteiten plaatsvinden:

– Grote Clubactie: 14 september
– Raboclubsupportactie: 27 september
– Doorn Doet: 28 september
– Devil’s Trail: 6 oktober
– Santa Run: 14 december

Daarnaast wil het bestuur graag kennis maken met de ouders van de kinderen uit de jeugdteams. Een uitnodiging zal worden verstuurd.
Wij krijgen regelmatig de vraag bij wie een wedstrijdshirt besteld kan worden. Een shirt kan besteld worden via een aanvraagformulier onder het kopje webshop op de website.