Korfbal club Doorn

KC Doorn

Mee trainen

Begin december zijn er 20 zonnepanelen op ons clubhuis geïnstalleerd. Niet alleen zorgen we zo zelf voor duurzame energie opwek, maar compenseren we ook voor een heel groot deel de flink gestegen elektriciteitsprijzen. In ons clubhuis gebruiken we namelijk relatief veel elektriciteit en maar beperkt gas. Gas hebben we nodig voor warm water (douche) en de vloerverwarming.

Zoals jullie weten zijn we al ruim een jaar bezig om de energiekosten terug te brengen door apparaten uit te zetten als we er niet zijn, LED verlichting te plaatsen en de verwarming laag te zetten in de winter. De zonnepanelen gaan hier nog eens extra bij helpen om de kosten te beperken en daarnaast bekijken we of op middellange termijn ook voor het verwarmen van ons clubgebouw deels op elektriciteit over kunnen gaan.