Korfbal club Doorn

KC Doorn

Mee trainen

Als ledenwerving organiseren we het jaar door evenementen voor de jeugd, maar de senioren zijn voor onze club natuurlijk net zo belangrijks. Daarom organiseren we de training voor de voorjaarsvakantie een evenement voor de senioren: Het open mixtoernooi! De eerste wedstrijd start om 20.00 en we gaan door tot ongeveer 22.00. Er is dus deze avond geen training voor de senioren. De vraag aan onze leden om je af te melden bij Sybren mocht je niet kunnen.

Daarnaast is dit een open toernooi. We willen dus vooral oud-leden, bekenden, geïnteresseerden e.d. vragen om mee te doen. Ook willen we onze leden aanmoedigen om spelers uit te nodigen die het misschien leuk vinden de sfeer bij Doorn een keer te proeven. Dit hoeft niet iemand te zijn die wel of niet lid wilt worden, maar het leuk lijkt een keer bij KCD mee te doen. Aanmelden voor het toernooi kan via Sybren of via mixtoernooi@kcdoorn.nl. Korfbalervaring is wel gevraagd maar het niveau maakt niet uit!

We hopen zo veel mogelijk (oude)nieuwe gezichten te mogen verwelkomen!